top of page

Postanowienia noworoczne 2023

Noworoczne postanowienia, podejmowane w okolicach przełomu lat czyli, 31 grudnia – 1 stycznia najczęściej dotyczą sportu, zdrowia – jedzenia czy pożegnania z używkami, nowych umiejętności czy nowej pracy ale też spędzania większej ilości czasu z rodziną.


Czy warto do postanowień noworocznych włączyć książki?


Jeśli traktujesz rozwój dziecka i swoją rolę w tym procesie poważnie, to ZDECYDOWANIE TAK! Czytanie to jedna z najbardziej wszechstronnie rozwijających aktywności. Literatura to wprowadzenie w świat, przekazywanie wartości, wiedzy, postaw społecznych; kształtowanie gustów – zarówno literackich, jak i estetycznych ale też niezwykła magia, jaka dzieje się pomiędzy Tobą a dzieckiem.

Czytanie dziecku to jedno, ale co z czytaniem sobie? Czytający rodzic to niezwykle istotny wzorzec. To prezent - kulturowy kapitał na przyszłość, pokazujący książkę jako istotną część życia. Dla Ciebie – książka to spotkanie z ciekawą osobowością, to opowieść nietuzinkowej osoby, którą zapraszasz do swojego świata. Polecamy nasze tytuły - od początku 2023 wszystkie nasze tytuły są dostępne WYŁĄCZNIE u nas!


Comments


bottom of page