top of page

"Kawiarnia" Justyny Bereźnickiej z ilustracjami Izabeli Dudzik na półkach księgarskich na świecie!Z wytęsknieniem czekaliśmy na koniec 2020, trudnego i pełnego wyzwań roku.


Początek roku obfitował w dobre, a nawet bardzo dobre wiadomości.

Właściciwie dzień po dniu listonosz przyniósł do naszego biura egzemplarze z bliższych i dalszych stron świata. "Kawiarnia" Justyny Bereźnickiej z ilustracjmi Izabeli Dudzik pojawiła się w dwóch krajach: Korei Południowej i Rosji.

Gratulujemy twórczyniom książki!

Przeglądamy z zachwytem, szukamy różnic kulturowych, estetycznych i merytorycznych. Wydanie koreańskie ma na przykład twardą oprawę, rosyjskie zmienioną informację na skrzydełkach.

Cieszymy się niezmiernie przynajmniej z kilku powodów.To świetna książka, w prosty, przystępny i angażujący sposób opowiadająca jak zmierzyć się z założeniem pierwszego biznesu na przykładzie pełnej aromatu kawiarni.


Polska książka została zauważona po raz kolejny zagranicą, przy czym po raz kolejny "produktem eksportowym" jest małe, niezależne wydawnictwo.


Jesteśmy niewielkim wydawnictwem z ograniczonymi możliwościami promocji - a zwróciliśmy uwagę zagranicznych wydawnictw jakością.


Możemy uchylić rąbka tajemnicy, że czekamy jeszcze na wydanie w języku ukraińskim.

Stale zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej, kreatywnej i pełnej wiedzy ekonomicznej pozycji w naszym sklepie.

Powrócimy do organizacji warsztatów dla szkół, jak tylko pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna.

Comentarios


bottom of page