top of page

KONKURS na recenzję "Nigdy Nigdy"!

UWAGA! Ze względu na charakter nagrody głównej zasięg ograniczony terytorialnie do Wrocławia!

napisz recenzję do 1000 znaków

wyślij na adres i opublikuj

wygraj nagrody - 3-miesięczny kurs języka angielskiego w Catty Corner Clubhouse i nagrody książkowe

Szczegóły w regulaminie! Zgłoszenie jest równoznaczne z jego akceptacją.

Regulamin konkursu na recenzję książki „Nigdy Nigdy”

§1 Udział w konkursie

1. W konkursie mogą brać udział uczennice i uczniowie starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

2. Konkurs przeznaczony jest dla uczennic/uczniów zamieszkałych i/lub uczących się we Wrocławiu (ograniczenie ze względu na charakter nagrody głównej).

3. Uczestnictwo w konkursie zapewnia uczennicom/uczniom nadesłanie pracy konkursowej w terminie i formie określonej niniejszym regulaminem.

4. Każdy uczestnik/czka konkursu może zgłosić 1 oryginalną recenzję, powstałą bez udziału osób trzecich.

5. Z konkursu wyłączeni są członkowie rodzin jury.  

§2 Tematyka i forma prac konkursowych, przebieg konkursu

1. Konkurs ma wyłonić najciekawszą recenzję książki dla młodzieży „Nigdy Nigdy” autorstwa Jurka Zielonki, wyd. Poławiacze Pereł, Warszawa 2018

2. Objętość recenzji nie powinna przekraczać 1000 znaków ze spacjami.

3. Recenzję należy przesłać w dokumencie WORD lub jako link z już opublikowaną recenzją (np. na profilu autora Jurek Zielonka Autor, na portalu Lubimyczytać.pl lub na własnym blogu) na adres mailowy, d.zukowska@polawiaczeperel.com.pl, w tytule należy wpisać KONKURS - RECENZJA.

3. Recenzja musi być podpisana imieniem i nazwiskiem autora/autorki oraz adresem mailowym i/lub nr telefonu do kontaktu. 

4. Uczestnik zgłaszający się do konkursu jednoznacznie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w celu przeprowadzenia konkursu oraz wyraża zgodę na opublikowanie recenzji w całości (lub fragmentach) w mediach społecznościowych.

5. Nieprzekraczalny termin nadsyłania prac to poniedziałek, 28 maja 2018 do godz.: 23:59.

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilach FB: www.facebook.com/jurek.zielonka.autor/ i   www.facebook.com/WydawnictwoPolawiaczePerel oraz na stronie internetowej www.polawiaczeperel.com.pl w zakładce „KONKURS” w terminie do 8 czerwca.

6. Jury konkursu będzie brało pod uwagę: walory literackie, zgodność z tematem konkursu, oryginalność prezentowanych treści i osobisty, niezależny osąd. Recenzja nie musi być pozytywna! W skład jury wchodzą: autor książki Jurek Zielonka, reprezentant wydawnictwa Poławiacze Pereł oraz pani Katarzyna Kujawa z Dolnośląskiej biblioteki Publicznej im. T. Mikulskiego we Wrocławiu.

§3 Nagrody i Fundatorzy nagród

Nagroda główna –   trzymiesięczny kurs języka angielskiego (małe grupy, nastoletni kursanci, lektorzy native speakers) w szkole Catty Corner Clubhouse, ul. Toruńska 4a tel. 605 154 805 we Wrocławiu w roku szkolnym 2018/2019 ufundowana jest przez autora, Jurka Zielonkę

Nagrody rzeczowe – książki ufundowane są przez wydawnictwo Poławiacze Pereł.

bottom of page